Adonis Georgiadis: “Önlemleri uygulamayan … kapanır – Sırayla mağazalar açılır” (Video)


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Adonis Georgiadis, SKAI’nin “KALIMERA” şovunda tüm bunlardan bahsetti:

“Pazartesi sabahı, tüm ülkede yalnızca Noel ürünleri satan 110 sezonluk mağaza açılıyor. Bu sektörden sert eleştiriler aldık çünkü Noel ürünleri olan tüm dükkanları açmadık ve sadece saf olanları açtık. Bütün bu mağazalar 19.000. Pandemiyi kontrol altına almaya çalışırken böyle bir kararın sahip olabileceği riski anlıyor musunuz? Ama bu 110 mağaza az, onları kontrol edebiliriz ve önlemleri alacaklarına inanıyorum.

En kritik noktada koronavirüsün yayılmasını riske atmayacağız. “Tedbirleri ihlal edenler sadece para cezasına çarptırılmakla kalmayacak, tatiller boyunca otomatik olarak kapanacak ve kapalı kalacaktır.”

Bay Georgiadis, diğer perakende kategorileriyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Amacımız, aynı gün aynı anda büyük bir kalabalığın önüne geçmek için pazarı kademeli olarak açmaktır. Perakendeciliğin açılması için Komisyondan yeşil ışığı bekliyoruz. Haftada açılacak zaman yok, her 3-4 günde bir açılacaklar

Açıkçası kuaför, oyuncakların, kitapçıların ve çiçekçilerin önünde olacak. Sonra her şey yolunda giderse ve onlarla 3-4 gün açık çalışırsak ve işlerin kontrol altında olduğunu ve esas olarak önlemlerin gözlemlendiğini görürsek, perakende ticaretin geri kalanına gideceğiz. Bir şirketin bu dönemde çalışmaması için zarar büyük olduğu için tüm pazar açılmalıdır ”.

Bakana göre, alışveriş merkezleri en son açılanlar olurken, oyuncakçılarla ilgili olarak, “Büyük oyuncakçılarda mevsimsel özellikler de taşıyan büyük hacimli mallar var. Çoğu tatillerde satılıyor “.

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir