BaldWIN tekrar tekrar! Havadaki MVP, Bayern’i play-off’lara sokuyor (video)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Bayern, Panathinaikos karşısında zor zamanlar geçirdi, ancak sonunda farkı yaratan oyuncuya sahip oldular, aynı zamanda bu yıl Euroleague’deki muhteşem rotası boyunca elinden alan bir oyuncu da vardı.

Tabii ki Wade Baldwin’den bahsediyoruz. Amerikalı oyuncu. Kırmızı ile devam etti ve Panathinaikos takımının direnişini yendi, oyuncuları maçın herhangi bir noktasında Amerikalıyı durdurmayı başaramadı.

Baldwin maçı 27 sayı (7/11 iki sayı, 2/5 üç sayı, 7/7 şut), 4 ribaund, 6 asist, 3 top çalma, sadece 1 hata ve reyting sisteminde toplam 34 sayı ile tamamladı.

Etkileyici olan, Amerikalı’nın 27’ye sahip olması ve Kızıl Yıldız’a karşı olması. O kadar kötü değil … 48 saatte 54 sayı …

Görünüşüyle ​​eski Olympiacos oyuncusu Bayern’i elinden aldı ve onları playofflardan bir nefes aldı, hatta sezonun olası MVP’si ile ilgili tartışmaya girmeyi bile başardı.

Ve geçen sezon onun başka bir oyuncu olduğunu ve Pire Limanı’ndan başarısız olarak ayrıldığını düşünmek …

Panathinaikos’a karşı en güzel anlarını içeren keyifli video:

Bavyeralıların galibiyeti için maçın bitmesinin ardından konuşan Wade Baldwin, “İyi bir atak geçirdik. Panathinaikos birçok değişiklik yaptı ve bu da oyunu benim için biraz kolaylaştırdı. Topu kırıp takım arkadaşlarımı bulabildim. JJ’den büyük bir savunma katkısı aldık [JaJuan Johnson] bugün. İleriye doğru büyük bir adım attı. Bir başka zor zafer, ribauntları kontrol ettik, iyi savunmalarımız vardı ve bu bizi zafere götürdü “.

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir