Basketbol Şampiyonlar Ligi: Arjantinli bir efsaneyle büyümek! (videolar)


Aris Barkas / info@eurohoops.net tarafından

Geçen sezon o Sergio Hernandez Avrupa’da eğitim almak istediğini vurgulamıştı. Ve bu haber sadece koçun kendisi için değil, onun için de iyiydi Basketbol Şampiyonlar Ligi.

Koç Hernandez, Avrupa’da ve BCL’de çaylak olmasına rağmen, Güney Amerika’da dünya için bir idol …

Fethetti 2008 ve 2010’da iki kez FIBA ​​Amerika Ligi şimdi yeniden adlandırılmış olan BCL Americas, 6 Arjantin şampiyonası, 3 Kupa ve ortaya çıkan Arjantin’de 4 kez en iyi antrenör Hernandez, Arjantin milli takımındaki başarısı onun öne çıkmasına yardımcı olduğu için basketbol dünyasına yabancı değil.

Nereden 2008 Arjantin baş antrenörü kimdir? büyük antrenör e fethettiPekin Olimpiyatları’nda Bronz Madalya | sadece arkasında ABD ve İspanyaiçinde iken Çin Çamur Basketbolu geçen yıl ikinci oldu ve gümüş madalya.

Arjantinli koç, BCL seviyesindeki en büyük isimlerden biridir ve şampiyonluğu üzerinde hak iddia etmeye çalışacaktır. Zaragoza, bir süre önce Atina’nın Final-8’inde yer alan ve daha da gelişmeyi umut eden bir takım.

Kesin olan tek şey, Basketbol Şampiyonlar Ligi organizasyonunda Sergio Hernandez’in varlığının ona daha fazla ilgi göstereceği ve dünya çapında kapıyı daha da açacağı.

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir