CSKA – Olympiacos: Moskova’daki tek “kırmızı ve beyaz” çiftler! (video tahtası)

Stefanos Tatsios / info@eurohoops.net tarafından

Yenilgiden sonra Baskonia ve birçok vakanın olduğu macera koronavirüs her iki ertelemeyi de getirdiler Barcelona ve Villeurbanne ile deplasman maçları Olympiacos şimdi Rusya’da karşı karşıya “tam” hazırlanıyor Dimitris Itoudis tarafından CSKA Moskova ve eski oyuncuları Nikola Milutinov, Daniel Hackett ve Janis Strelnieks.

Olympiakos için Itoudis: “Bize geçen yıl verdikleri dersi unutmadık”

Onun takımı George Bartzokas modern tarihinde genel olarak Euroleague savaştı Moskova’da 13 kez CSKA’ya karşı kendi bağlamında normal sezon ve playofflar ve kötü bir kutlama geleneğine sahip sadece iki çift ancak, çok güçlü bir düşman karşısında tarihi bir öneme sahiptir.

Eurohoops size Olympiacos’un CSKA’ya karşı iki büyük deplasman galibiyetini ve aynı zamanda Rusların 19-10 galibiyetle üstün olduğu iki takımın genel tarih öncesi tarihini hatırlatıyor!

İlki en önemli ve πι umut vericiydi!

Yarış sezonu 2007/08 Olympiacos’un teknik liderliğini devraldıktan kısa bir süre sonra Pini Gerson’un yerini alan Panagiotis Giannakis, Pire’nin rotası playofflar Nihai mazlum olarak girdikleri o yılın.

Evinde dezavantajlı olan rakip en iyisiydi CSKA Moskova of Messina, Papalouka, Smodis, Andersen, Langdon, Zisi ve Holden arka arkaya iki finalden gelen Euroleague (2006 Prag, 2007 Atina) ve 2006’daki fethi ile MVP “Teo”.

“Kırmızılar ve beyazlar”, Avrupa’nın seçkinlerine döndüklerinin ilk yıllarında olduklarından, sıralama şansı çok az olabilirdi, sadece rekabetçi bir yüz göstermeyi başardılar, aynı zamanda 9 yıl sonra (1999 Münih) Madrid Final Four’a kalifikasyona “dokunmak”.

İçinde oyun 1 Panagiotis Giannakis ekibi, Moskova’daki serinin Rusya tarihini muhteşem bir görünümle “yazdı” ve üçüncü çeyrekte +16 ile önceki bile kutlamayı başardılar Lynn Greer’in çektiği buzzer çırpıcı sayesinde 76-74 ile inanılmaz bir mola!

Moskova’da Olympiakos için o unutulmaz gecenin liderleri, Woods 20 sayı (8/12 şut, 4/4 üç sayı) ve 4 ribaund ile, o Gri 19 sayı (6/10 şut) ve 6 asist ve ardından lider Panagiotis Vassilopoulos 14 sayı, 2 ribaund ve 2 blok ile.

Serinin devam filmindeki hikaye için, Ettore Messina’nın “ayı” üstünlüğünü doğruladı ve Final Four Euroleague’i kazandı, Bunu yapıyor SEF’te 83-73 ile 1-1 ve 3. maçta rahat 81-56 ile sıralama turunu tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir