DeMar DeRozan Evine İzinsiz Girenleri Kovaladı

 

San Antonio Spurs'tan DeMar DeRozan, Utah Jazz'a karşı bir NBA basketbol maçı başlamadan önce ısınır.
DeMar DeRozan’ın bir eve izinsiz giren birini kovaladığı bildirildi. (Kevin C.Cox / AP Aracılığıyla Havuz Fotoğrafı)

San Antonio Spurs forvet DeMar DeRozan’ın, TMZ’ye göre, DeRozan’ın çocuklarından en az biriyle korkunç bir karşılaşmanın ardından bir eve davetsiz misafirin peşine düştüğü bildirildi.

Bir adamın 19 Kasım’da DeRozan’ın evine girdiği ve DeRozan’ın çocuklarından birinin oynadığı bir oyun alanına girdiği bildirildi. DeRozan kargaşayı duydu, davetsiz misafirleri buldu ve bildirildiğine göre davetsiz misafirleri evden kovmadan önce adamla “yüz yüze” geldi.

Adamın olay yerinden ayrıldığı bildirildi, ancak sonunda asıl hedefine girmeye çalışmak için geri döndü: Kylie Jenner’ın evi. DeRozan ve Jenner aynı kapalı toplulukta yaşıyor.

Güvenlik bu kez davetsiz misafirleri yakaladı ve polis tarafından tutuklandı. TMZ’ye göre, adam bir kez ağır hırsızlıkla suçlandı. Ayrıca, adamın Jenner veya DeRozan’ın evine yaklaşmasını engelleyen bir yasaklama emri çıkarıldı.

TMZ ilk olarak, Jenner’ın yasaklama emri vermesinin ardından Kasım ayında hırsızlık iddiasıyla ilgili haber yaptı. TMZ, adamın önce komşu bir eve girdiğini, ancak site evin DeRozan’a ait olduğunu fark etmediğini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir