EuroLeague 2017 – 2018

18. kez düzenlenen 2017-18 Turkish Airlines EuroLeague (Türk Hava Yolları Euro Lig) sekizinci defa Türk Hava Yolları’nın sponsorluğunda gerçekleşecek. İlk aşaması lig usülü oynanacak sezonda, takımlar birbirleriyle, evlerinde ve deplasmanda olmak üzere iki kez karşılacaklar. On altı takımlık ligde; ilk sekiz takım Playoff’a yükselirken, ligin sonundaki sekiz takım elenir. Maçlar 12 Ekim 2017’da başlayıp 6 Nisan 2017’ye kadar devam edecek.

Playofflarda, normal lig sezonu sonunda birinci olan takım sekizinciyle, ikinci yedinciyle, üçüncü altıncıyla ve dördüncü de beşinciyle eşleşir. Serinin üç maçını kazanan ekip tur atlar. İlk iki maç, ilk dört takımın, üçüncü maç ve gerekirse dördüncü maçlar ise son dört takımın evinde oynanır.  Yine gerekirse son maç ilk dört takımın takımın sahasında oynanır.

Final Four (son dört), EuroLeague’in son dönemidir ve hafta sonu boyunca sürer. Yarı final maçları Cuma akşamı oynanır. Pazar günü ise şampiyonluk maçından önce üçüncülük maçı oynanır. 2018 EuroLeague’in final four aşaması, Mayıs ayında Sırbistan’ın Belgrad kentindeki Kombank Arena’da oynanacak. Euroleague’in televizyonda hangi kanalda yayınlandığını öğrenmek için hemen tıklayın.

2017-18 Turkish Airlines EuroLeague’de yer alacak takımlar, kadroları ve 30 haftalık lig fikstürü şu şekilde:

Anadolu Efes S. K.

Ledo, Ricky 2.01 m, 88 kg, SG

Avşar, Baran 1.91 m, 85 kg, PG

McCollum, Errick 1.88 m, 87 kg, G

Balbay, Doğuş (K) 1.85 m, 85 kg, PG

Brown, Derrick 2.03 m, 106 kg, PF

Saybir, Yiğitcan 2.01 m, 88 kg, F

Batuk, Birkan 1.96 m, 87 kg, SG

Erdoğan, Arda 1.89 m, PG

Bitim, Onuralp 1.98 m, 93 kg, SG

Demir, Berk 2.04 m, PF

Motum, Brock 2.08 m, 111 kg, F/C

Adams, Josh 1.88 m, 86 kg, PG

Štimac, Vladimir 2.11 m, 116 kg, C

Mustafa, Muhaymin 2.00 m, 85 kg, G/F

Murić, Edo 2.02 m, 99 kg, SF

Dunston, Bryant 2.03 m, 115 kg, C

Simon, Krunoslav1.97 m, 100 kg, G/F

Doellman, Justin 2.08 m, 102 kg, PF

HEAD COACH: Velimir Perasović

 

Fenerbahçe S. K.

Thompson, Jason 2.11 m, 113 kg  F/C

Melli, Nicolò 2.05 m, 107 kg  F/C

Hersek, Barış 2.08 m, 104 kg  PF

Duran, Ahmet 2.06 m, 118 kg  F/C

Mahmutoğlu, Melih (K) 1.91 m, 85 kg  SG

Wanamaker, Brad 1.93 m, 95 kg  G

Sloukas, Kostas 1.90 m, 95 kg  G

Arna, Egehan 2.03 m, 93 kg  SF

Nunnally, James 2.01 m, 90 kg  G/F

Gudurić, Marko 1.99 m, 91 kg  G/F

Veselý, Jan 2.13 m, 110 kg  F/C

Güler, Sinan 1.92 m, 95 kg  SG

Kalinić, Nikola 2.03 m, 101 kg  F

Dixon, Bobby   1.78 m, 73 kg  PG

Düverioğlu, Ahmet  2.10 m, 121 kg  C

Datome, Luigi  2.03 m, 98 kg  F

HEAD COACH: Željko Obradović

 

Pallacanestro Olimpia Milano

Goudelock, Andrew 1.91 m, 91 kg  SG

Fontecchio, Simone 2.03 m, 91 kg  G/F

Micov, Vladimir 2.01 m , 101 kg  SF

Kalnietis, Mantas 1.95 m, 93 kg  PG

La Torre, Andrea 2.04 m, 91 kg  SF

Dragić, Zoran 1.96 m, 91 kg  G/F

Pascolo, Davide 2.03 m, 91 kg  PF

Tarczewski, Kaleb 2.13 m , 111 kg  C

Cinciarini, Andrea (K) 1.93 m, 84 kg  PG

Cusin, Marco 2.11 m, 107 kg  C

Abass, Awudu 2.00 m, 100 kg  SF

M’Baye, Amath 2.06 m, 102 kg  PF

Theodore, Jordan 1.83 m, 79 kg  PG

Young, Patric 2.09 m, 114 kg  C

Jefferson, Cory 2.06 m, 99 kg  PF

Bertāns, Dairis   1.93 m, 91 kg  SG

Gudaitis, Artūras  2.08 m, 115 kg  C

HEAD COACH: Simone Pianigiani

 

Saski Baskonia

Beaubois, Rodrigue 1.88 m, 84 kg  SG

Delfino, Carlos 1.98 m, 104 kg  F

Diop, Ilimane 2.11 m, 104 kg  C

Garino, Patricio 2.01 m, 92 kg  SF

González, Miguel  2.02 m, 93 kg  G/F

Granger, Jayson  1.89 m, 91 kg  G

Huertas, Marcelo 1.91 m, 93 kg  PG

Janning, Matt 1.96 m, 88 kg SG

Martínez, Iván 1.91 m, 93 kg  SG

Malmanis, Rinalds 2.04 m, 95 kg  PF

McRae, Jordan  1.98 m, 81 kg  SG

Poirier, Vincent  2.13 m, 107 kg  C

Shengelia, Tornike (K)  2.06 m, 109 kg  PF

Timma, Jānis 2.01 m, 102 kg  F

Vildoza, Luca 1.91 m, 86 kg  PG

Voigtmann, Johannes  2.14 m, 115 kg  F/C

HEAD COACH: Pablo Prigioni

 

Brose Bamberg

Hackett, Daniel  1.98 m, 96 kg  G

Miller, Quincy 2.08 m, 107 kg  F

Hickman, Ricky  1.89 m, 88 kg  G

Zisis, Nikos 1.97 m, 98 kg  G

Nikolić, Aleksej  1.91 m, 92 kg  PG

Staiger, Lucca 1.96 m, 93 kg  SG

Mitrović, Luka 2.06 m, 102 kg  PF

Lô, Maodo  1.91 m, 86 kg  PG

Olinde, Louis 2.05 m, 82 kg  G/F

Harris, Elias (K)  2.03 m, 108 kg  F

Rubit, Augustine  2.01 m, 107 kg  PF

Heckmann, Patrick 1.98 m, 86 kg  F

Radošević, Leon 2.09 m, 114 kg  F/C

Taylor, Bryce 1.95 m, 95 kg  SG

HEAD COACH: Andrea Trinchieri

 

KK Crvena zvezda (Kızılyıldız)

Antić, Pero 2.11 m, 118 kg  F/C

Apić, Dragan  2.06 m, 105 kg  F/C

Bjelica, Milko 2.07 m, 102 kg  F/C

Dangubić, Nemanja 2.04 m, 88 kg  SF

Davidovac, Dejan 2.03 m, 95 kg  F

Dobrić, Ognjen 2.00 m, 93 kg  G/F

Feldeine, James 1.93 m, 91 kg  SG

Janković, Stefan 2.11 m, 107 kg  F/C

Jovanović, Nikola 2.11 m, 109 kg  F/C

Kešelj, Marko 2.06 m, 94 kg  SF

Lazarević, Stefan 1.98 m, 93 kg  SF

Lazić, Branko (K) 1.95 m, 91 kg  G/F

Lessort, Mathias 2.06 m, 113 kg  F/C

Radičević, Nikola 1.96 m, 91 kg  PG

Rochestie, Taylor 1.85 m, 88 kg  G

HEAD COACH: Dušan Alimpijević

 

PBC CSKA Moscow

Antonov, Semyon 2.02 m, 104 kg  F

Clyburn, Will 2.01 m, 95 kg  SF

de Colo, Nando 1.96 m, 91 kg  G

Fridzon, Vitaly 1.95 m, 81 kg  SG

Higgins, Cory 1.96 m , 82 kg  G/F

Hines, Kyle 1.98 m, 111 kg  F/C

Hunter, Othello 2.03 m, 107 kg  F/C

Khryapa, Victor (K) 2.06 m, 107 kg  PF

Korobkov, Pavel 2.06 m, 103 kg  F/C

Kulagin, Mikhail 1.92 m , 91 kg  G

Kurbanov, Nikita 2.02 m, 99 kg  F

Makiev, Alan 2.10 m, 111 kg  C

Rodríguez, Sergio 1.91 m, 80 kg  G

Vorontsevich, Andrey 2.07 m, 107 kg  PF

Westermann, Léo 1.98 m, 90 kg  PG

HEAD COACH: Dimitrios Itoudis

 

FC Barcelona

Claver, Víctor 2.06 m, 102 kg  F

García, Marc 1.98 m, 82 kg  SF

Hanga, Ádám 2.01 m, 93 kg  SF

Heurtel, Thomas  1.89 m, 91 kg  PG

Koponen, Petteri 1.94 m, 88 kg  G

Kurucs, Rodions 2.06 m, 100 kg  SF

Moerman, Adrien 2.03 m, 102 kg  PF

Navarro, Juan Carlos (K)   1.92 m, 90.5 kg  SG

Oriola, Pierre 2.08 m, 107 kg  F/C

Pressey, Phil 1.80 m, 80 kg  PG

Ribas, Pau 1.96 m, 95 kg  SG

Rice, Tyrese 1.85 m, 86 kg  PG

Sanders, Rakim 1.96 m, 106 kg  G/F

Séraphin, Kevin 2.08 m, 126 kg  F/C

Tomić, Ante 2.18 m, 120 kg  C

Vezenkov, Sasha 2.06 m, 102 kg  F

HEAD COACH: Sito Alonso

 

 

BC Khimki

Robinson, Thomas 2.08 m, 108 kg  PF

Shved, Alexey 1.98 m, 86 kg  G

Honeycutt, Tyler 2.03 m, 95 kg  SF

Marković, Stefan 1.99 m, 98 kg  G

Pateev, Ruslan 2.13 m, 113 kg  C

Zaytsev, Vyacheslav  1.90 m, 88 kg  G

Vyaltsev, Egor 1.93 m, 91 kg  SG

Sokolov, Dmitri  2.14 m, 113 kg  C

Monia, Sergei (K) 2.02 m, 99 kg  SF

Gill, Anthony 2.03 m, 104 kg  PF

Todorović, Marko 2.10 m, 111 kg  F/C

Zubkov, Andrey 2.06 m, 100 kg  F/C

Anderson, James 1.98 m, 98 kg  G/F

Jenkins, Charles 1.91 m, 100 kg  G

Thomas, Malcolm 2.06 m, 102 kg  F/C

HEAD COACH: Georgios Bartzokas

 

Maccabi Tel Aviv

Avdija, Deni 1.98 m  G/F

Bolden, Jonah 2.08 m, 98 kg  PF

Cohen, Jake 2.10 m, 107 kg  F/C

Cole, Norris 1.88 m, 79 kg  G

DiBartolomeo, John   1.83 m, 79 kg  G

Jackson, Pierre 1.80 m, 80 kg  PG

Kane, DeAndre 1.96 m, 91 kg  G

Mashour, Karam 1.98 m, 95 kg  SF

Parakhouski, Artsiom 2.11 m, 122 kg  C

Roll, Michael 1.98 m, 92 kg  G/F

Segev, Itay (K) 2.04 m, 101 kg  F/C

Thomas, Deshaun 2.01 m, 100 kg  F

Tyus, Alex 2.03 m, 100 kg  C

Zoosman, Yovel 2.00 m, 90 kg  G/F

HEAD COACH: Neven Spahija

 

Olympiacos B.C.

Agravanis, Dimitrios 2.08 m, 106.5 kg  F/C

Bogris, Georgios 2.10 m, 109 kg  C

Mantzaris, Vangelis 1.96 m, 95.4 kg  G

McLean, Jamel 2.03 m, 109 kg  F/C

Milutinov, Nikola 2.13 m, 116 kg  C

Papanikolaou, Kostas 2.04 m, 107 kg  SF

Papapetrou, Ioannis 2.06 m, 105.5 kg  F

Printezis, Georgios 2.06 m, 109 kg  PF

Roberts, Brian 1.88 m, 78 kg  G

Spanoulis, Vassilis (K)  1.93 m, 95.4 kg  G

Strēlnieks, Jānis 1.91 m, 88.5 kg  G

Thompson, Hollis 2.03 m, 93 kg  G/F

Tillie, Kim 2.11 m, 105.4 kg  F/C

Toliopoulos, Vassilis 1.88 m, 86 kg  G

Arsenopoulos, Nikos 1.96 m, 90.5 kg  G

HEAD COACH: Ioannis Sfairopoulos

 

Panathinaikos B.C.

Antetokounmpo, Thanasis 2.01 m, 98 kg  SF

Auguste, Zach 2.08 m, 110 kg  F/C

Bochoridis, Lefteris 1.96 m, 91 kg  G

Calathes, Nick 1.98 m, 97 kg  PG

Denmon, Marcus 1.91 m, 84 kg  G

Gabriel, Kenny 2.05 m, 99 kg  PF

Gist, James 2.06 m, 106.5 kg  F/C

Kalaitzakis, Georgios 2.01 m, 82 kg  G/F

Lekavičius, Lukas 1.83 m, 76 kg  PG

Lojeski, Matt 1.98 m, 92 kg  G/F

Mitoglou, Dinos 2.10 m, 116 kg  PF

Pappas, Nikos 1.95 m, 98 kg  SG

Rivers, K. C. 1.96 m, 97 kg  G/F

Singleton, Chris 2.06 m, 108 kg  F/C

Vougioukas, Ian (K) 2.11 m, 127 kg  C

HEAD COACH: Xavi Pascual

 

 

Real Madrid Baloncesto

Ayón, Gustavo 2.08 m, 113 kg  F/C

Campazzo, Facundo 1.81 m, 88 kg  PG

Carroll, Jaycee   1.88 m, 84 kg  SG

Causeur, Fabien 1.96 m, 91 kg  G

Dončić, Luka 2.01 m, 99 kg  G

Fernández, Rudy 1.98 m, 84 kg  G/F

Kuzmić, Ognjen 2.13 m, 114 kg  C

Llull, Sergio 1.92 m, 95.4 kg  G

Mačiulis, Jonas  2.01 m, 107 kg  SF

Radončić, Dino  2.02 m, 102 kg  SF

Randle, Chasson  1.88 m , 84 kg  PG

Randolph, Anthony 2.11 m, 104 kg  F/C

Reyes, Felipe (K)  2.06 m, 118 kg  F/C

Taylor, Jeffery 2.01 m, 102 kg  G/F

Thompkins, Trey  2.08 m, 111 kg  PF

Yusta, Santiago  2.00 m, 83 kg  SF

HEAD COACH: Pablo Laso

 

Unicaja Baloncesto Málaga

Augustine, James 2.08 m, 108 kg  F/C

Brooks, Jeff 2.03 m, 98 kg  F

Díaz, Alberto 1.88 m, 86 kg  PG

Díez, Dani 2.03 m, 100 kg  SF

McCallum Jr., Ray 1.91 m, 86 kg  PG

Milosavljević, Dragan 1.98 m, 91 kg  G/F

Musli, Dejan 2.13 m, 119 kg  C

Nedović, Nemanja 1.91 m, 87 kg  G

Okouo, Viny 2.14 m, 100 kg  C

Salin, Sasu 1.92 m, 86 kg  G

Shermadini, Giorgi 2.16 m, 120 kg  C

Soluade, Morayo 1.96 m, 90 kg  PG

Suárez, Carlos (K) 2.03 m, 106 kg  SF

Waczyński, Adam 1.99 m, 96 kg  G/F

HEAD COACH: Joan Plaza

 

Valencia Basket

Abalde, Alberto 2.02 m, 93 kg  G/F

Diot, Antoine 1.93 m, 86 kg  G

Doornekamp, Aaron 2.01 m, 96 kg  F

Dubljević, Bojan 2.05 m, 111 kg  F/C

Green, Erick 1.91 m, 84 kg  G

Hlinason, Tryggvi   2.16 m, 98 kg  C

Llompart, Pedro 1.85 m, 84 kg  PG

Martínez, Rafa (K) 1.90 m, 82 kg  SG

Pleiß, Tibor 2.21 m, 116 kg  C

Puerto, Josep   2.00 m, 90 kg  SG

San Emeterio, Fernando 1.99 m, 105 kg  SF

Sastre, Joan 2.01 m, 86 kg  SF

Thomas, Will 2.03 m, 104 kg  PF

Van Rossom, Sam 1.88 m, 88 kg  PG

Vives, Guillem 1.92 m, 86 kg  PG

Williams, Latavious  2.03 m, 104 kg  F/C

HEAD COACH: Txus Vidorreta

 

BC Žalgiris Kaunas

Arlauskas, Martynas 1.99 m, 82 kg  SF

Bost, Dee   1.88 m, 80 kg  PG

Davies, Brandon 2.08 m, 109 kg  C

Jankūnas, Paulius (K) 2.05 m, 107 kg  PF

Kavaliauskas, Antanas 2.09 m, 113 kg  C

Masiulis, Gytis 2.06 m, 90 kg  PF

Micić, Vasilije 1.95 m, 92 kg  PG

Milaknis, Artūras 1.95 m, 90 kg  G/F

Pangos, Kevin 1.88 m, 82 kg  G

Sajus, Martynas  2.08 m,  112 kg  C

Toupane, Axel 2.01 m, 95 kg  SF

Ulanovas, Edgaras 1.98 m, 94 kg  SF

Valinskas, Paulius 1.91 m, 83 kg  PG

Varnas, Martynas 1.96 m, 91 kg  SG

White, Aaron 2.06 m, 104 kg  PF

HEAD COACH: Šarūnas Jasikevičius

 

Euroleague Fikstür

1. Hafta

13.10. 22:00 Barcelona – Panathinaikos

13.10. 20:00 Khimki M. – Valencia

13.10. 20:00 Zalgiris Kaunas – Crvena zvezda

12.10. 22:00 Unicaja – Fenerbahçe

12.10. 21:00 BambergMaccabi – Tel Aviv

12.10. 21:00 Olympiakos – Baskonia

12.10. 20:00 Anadolu Efes – Real Madrid

12.10. 20:00 CSKA Moscow – Milano

2. Hafta

20.10. 22:00 Valencia – Anadolu Efes

20.10. 21:00 Olympiakos – Unicaja

20.10. 20:00 Crvena zvezda – Barcelona

20.10. 20:00 Khimki – Zalgiris Kaunas

19.10. 22:00 Real Madrid – CSKA Moscow

19.10. 21:45 Milano – Fenerbahçe

19.10. 21:15 Panathinaikos – Bamberg

19.10. 21:05 Maccabi Tel Aviv – Baskonia

3. Hafta

24.10. 20:00 Khimki M. – Crvena zvezda

24.10. 21:05 Maccabi Tel Aviv – Olympiakos

24.10. 22:00 Barcelona – Zalgiris Kaunas

24.10. 22:00 Real Madrid – Milano

25.10. 20:00 CSKA Moscow – Panathinaikos

25.10. 20:45 Fenerbahçe – Anadolu Efes

25.10. 21:30 Baskonia – Valencia

25.10. 22:00 Unicaja – Bamberg

4. Hafta

26.10. 20:00 Crvena zvezda – Maccabi Tel Aviv

26.10. 20:00 Zalgiris Kaunas – Real Madrid

26.10. 21:15 Olympiakos – Khimki M.

26.10. 22:00 Milano – Barcelona

27.10. 19:45 Anadolu Efes – CSKA Moscow

27.10. 21:00 Bamberg – Baskonia

27.10. 21:30 Panathinaikos – Fenerbahçe

27.10. 22:00 Valencia – Unicaja

5. Hafta

02.11. 20:00 Crvena zvezda – Bamberg

02.11. 21:45 Fenerbahçe – Valencia

02.11. 22:00 Baskonia – Panathinaikos

02.11. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Milano

02.11. 23:00 Real Madrid – Khimki M.

03.11. 20:30 Anadolu Efes – Unicaja

03.11. 21:00 CSKA Moscow – Zalgiris Kaunas

03.11. 23:00 Barcelona – Olympiakos

6. Hafta

09.11. 20:00 CSKA Moscow – Valencia

09.11. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Real Madrid

09.11. 22:45 Milano – Zalgiris Kaunas

09.11. 23:00 Barcelona – Anadolu Efes

10.11. 19:30 Khimki M. – Baskonia

10.11. 22:00 Bamberg – Fenerbahçe

10.11. 22:00 Olympiakos – Panathinaikos

10.11. 22:45 Unicaja – Crvena zvezda

7. Hafta

14.11. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Anadolu Efes

14.11. 22:15 Panathinaikos – Khimki M.

14.11. 22:30 Baskonia – Real Madrid

14.11. 22:45 Unicaja – Zalgiris Kaunas

15.11. 20:45 Fenerbahçe – Olympiakos

15.11. 21:00 Crvena zvezda – CSKA Moscow

15.11. 22:00 Bamberg – Barcelona

15.11. 22:45 Valencia – Milano

8. Hafta

16.11. 19:30 Khimki M. – Maccabi Tel Aviv

16.11. 20:30 Anadolu Efes – Panathinaikos

16.11. 21:00 Zalgiris Kaunas – Baskonia

16.11. 23:00 Real Madrid – Unicaja

17.11. 20:00 CSKA Moscow – Fenerbahçe

17.11. 22:00 Olympiakos – Crvena zvezda

17.11. 22:45 Milano – Bamberg

17.11. 23:00 Barcelona – Valencia

9. Hafta

23.11. 21:00 Crvena zvezda – Baskonia

23.11. 21:00 Zalgiris Kaunas – Anadolu Efes

23.11. 22:00 Bamberg – Valencia

23.11. 22:45 Milano – Olympiakos

23.11. 23:00 Barcelona – Maccabi Tel Aviv

24.11. 20:45 Fenerbahçe – Khimki M.

24.11. 22:00 Panathinaikos – Real Madrid

24.11. 22:45 Unicaja – CSKA Moscow

10. Hafta

30.11. 19:30 Khimki – M.Bamberg

30.11. 20:30 Anadolu Efes – Milano

30.11. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Zalgiris Kaunas

30.11. 22:30 Baskonia – Fenerbahçe

30.11. 22:30 Valencia – Olympiakos

01.12. 20:00 CSKA Moscow – Barcelona

01.12. 22:00 Panathinaikos – Unicaja

01.12. 22:45 Real Madrid – Crvena zvezda

11. Hafta

07.12. 21:00 Zalgiris Kaunas – Panathinaikos

07.12. 22:00 Bamberg – CSKA Moscow

07.12. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Valencia

07.12. 22:30 Baskonia – Unicaja

07.12. 22:45 Milano – Khimki M.

08.12. 21:00 Crvena zvezda – Anadolu Efes

08.12. 22:00 Olympiakos – Real Madrid

08.12. 23:00 Barcelona – Fenerbahçe

12. Hafta

14.12. 20:45 Fenerbahçe – Zalgiris Kaunas

14.12. 22:00 Bamberg – Olympiakos

14.12. 22:45 Real Madrid – Barcelona

14.12. 22:45 Unicaja – Khimki M.

15.12. 20:00 CSKA Moscow – Maccabi Tel Aviv

15.12. 20:30 Anadolu Efes – Baskonia

15.12. 22:15 Panathinaikos – Milano

15.12. 22:30 Valencia – Crvena zvezda

13. Hafta

19.12. 20:45 Fenerbahçe – Crvena zvezda

19.12. 21:00 Zalgiris Kaunas – Bamberg

19.12. 22:15 Panathinaikos – Maccabi Tel Aviv

19.12. 22:45 Real Madrid – Valencia

20.12. 19:30 Khimki M. – Anadolu Efes

20.12. 22:00 Olympiakos – CSKA Moscow

20.12. 22:45 Milano – Baskonia

20.12. 23:00 Barcelona – Unicaja

14. Hafta

21.12. 21:00 Crvena zvezda – Panathinaikos

21.12. 22:00 Bamberg – Real Madrid

21.12. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Fenerbahçe

21.12. 22:45 Valencia – Zalgiris Kaunas

22.12. 20:00 CSKA Moscow – Khimki M.

22.12. 20:30 Anadolu Efes – Olympiakos

22.12. 22:30 Baskonia – Barcelona

22.12. 22:45 Unicaja – Milano

15. Hafta

28.12. 20:45 Fenerbahçe – Real Madrid

28.12. 21:00 Zalgiris Kaunas – Olympiakos

28.12. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Unicaja

28.12. 23:00 Valencia – Panathinaikos

29.12. 19:30 Khimki M. – Barcelona

29.12. 20:30 Anadolu Efes – Bamberg

29.12. 22:30 Baskonia – CSKA Moscow

29.12. 22:45 Milano – Crvena zvezda

16. Hafta

04.01. 22:15 Panathinaikos – Anadolu Efes

04.01. 22:45 Unicaja – Valencia

04.01. 23:00 Barcelona – CSKA Moscow

05.01. 20:45 Fenerbahçe – Baskonia

05.01. 21:00 Crvena zvezda – Zalgiris Kaunas

05.01. 22:00 Bamberg – Khimki M.

05.01. 22:00 Olympiakos – Milano

05.01. 22:45 Real Madrid – Maccabi Tel Aviv

17. Hafta

11.01. 22:00 Panathinaikos – Barcelona

11.01. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Bamberg

11.01. 22:45 Milano – CSKA Moscow

11.01. 22:45 Valencia – Fenerbahçe

12.01. 19:30 Khimki M. – Real Madrid

12.01. 20:30 Anadolu Efes – Crvena zvezda

12.01. 21:00 Zalgiris Kaunas – Unicaja

12.01. 22:30 Baskonia – Olympiakos

18. Hafta

16.01. 21:00 Crvena zvezda – Khimki M.

16.01. 22:00 Bamberg – Zalgiris Kaunas

16.01. 22:00 Olympiakos – Maccabi Tel Aviv

16.01. 22:30 Valencia – Barcelona

17.01. 20:00 CSKA Moscow – Anadolu Efes

17.01. 20:45 Fenerbahçe – Panathinaikos

17.01. 22:45 Milano – Unicaja

17.01. 22:45 Real Madrid – Baskonia

19. Hafta

18.01. 19:30 Khimki M. – Olympiakos

18.01. 21:00 Zalgiris Kaunas – Valencia

18.01. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Crvena zvezda

18.01. 23:00 Barcelona – Bamberg

19.01. 20:30 Anadolu Efes – Fenerbahçe

19.01. 22:15 Panathinaikos – CSKA Moscow

19.01. 22:30 Baskonia – Milano

19.01. 22:45 Unicaja – Real Madrid

20. Hafta

25.01. 22:15 Panathinaikos – Zalgiris Kaunas

25.01. 22:30 Valencia – Khimki M.

25.01. 22:45 Real Madrid – Anadolu Efes

26.01. 20:00 CSKA Moscow – Bamberg

26.01. 20:45 Fenerbahçe – Barcelona

26.01. 21:00 Crvena zvezda – Olympiakos

26.01. 22:45 Milano – Maccabi Tel Aviv

26.01. 22:45 Unicaja – Baskonia

21. Hafta

01.02. 20:00 Anadolu Efes – Valencia

01.02. 20:00 CSKA Moscow – Real Madrid

01.02. 21:00 Zalgiris Kaunas – Maccabi Tel Aviv

01.02. 22:00 Olympiakos – Fenerbahçe

01.02. 23:00 Barcelona – Milano

02.02. 19:30 Khimki M. – Unicaja

02.02. 22:00 Bamberg – Panathinaikos

02.02. 22:30 Baskonia – Crvena zvezda

22. Hafta

08.02. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Barcelona

08.02. 22:15 Panathinaikos – Baskonia

08.02. 22:30 Valencia – CSKA Moscow

08.02. 22:45 Unicaja – Anadolu Efes

09.02. 20:45 Fenerbahçe – Bamberg

09.02. 21:00 Crvena zvezda – Milano

09.02. 21:00 Zalgiris Kaunas – Khimki M.

09.02. 22:45 Real Madrid – Olympiakos

23. Hafta

22.02. 20:00 CSKA Moscow – Baskonia

22.02. 20:45 Fenerbahçe – Milano

22.02. 22:00 Olympiakos – Valencia

22.02. 22:45 Unicaja – Maccabi Tel Aviv

23.02. 19:30 Khimki M. – Panathinaikos

23.02. 20:30 Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas

23.02. 22:00 Bamberg – Crvena zvezda

23.02. 23:00 Barcelona – Real Madrid

24. Hafta

01.03. 21:00 Zalgiris Kaunas – Barcelona

01.03. 22:05 Maccabi Tel Aviv – CSKA Moscow

01.03. 22:45 Milano – Anadolu Efes

01.03. 23:00 Baskonia – Khimki M.

02.03. 21:00 Crvena zvezda – Unicaja

02.03. 22:15 Panathinaikos – Olympiakos

02.03. 22:30 Valencia – Bamberg

02.03. 23:00 Real Madrid – Fenerbahçe

25. Hafta

08.03. 19:30 Khimki M. – Milano

08.03. 20:30 Anadolu Efes – Maccabi Tel Aviv

08.03. 22:30 Valencia – Baskonia

08.03. 23:00 Real Madrid – Panathinaikos

09.03. 20:00 CSKA Moscow – Unicaja

09.03. 21:00 Zalgiris Kaunas -Fenerbahçe

09.03. 22:00 Olympiakos – Bamberg

09.03. 23:00 Barcelona – Crvena zvezda

26. Hafta

12.03. 22:45 Milano – Real Madrid

15.03. 22:00 Bamberg – Anadolu Efes

15.03. 22:00 Olympiakos – Barcelona

15.03. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Khimki M.

15.03. 22:45 Baskonia – Zalgiris Kaunas

16.03. 20:45 Fenerbahçe – CSKA Moscow

16.03. 21:00 Crvena zvezda – Valencia

16.03. 23:00 Unicaja – Panathinaikos

27. Hafta

20.03. 20:45 Fenerbahçe – Maccabi Tel Aviv

20.03. 21:00 Zalgiris Kaunas – Milano

20.03. 22:15 Panathinaikos – Crvena zvezda

20.03. 22:30 Valencia – Real Madrid

21.03. 20:00 CSKA Moscow – Olympiakos

21.03. 20:45 Anadolu Efes – Khimki M.

21.03. 22:30 Baskonia – Bamberg

21.03. 22:45 Unicaja – Barcelona

28. Hafta

22.03. 21:00 Crvena zvezda – Fenerbahçe

22.03. 22:05 Maccabi Tel Aviv – Panathinaikos

22.03. 22:45 Milano – Valencia

22.03. 22:45 Real Madrid – Zalgiris Kaunas

23.03. 19:30 Khimki M. – CSKA Moscow

23.03. 22:00 Bamberg – Unicaja

23.03. 22:00 Olympiakos – Anadolu Efes

23.03. 23:00 Barcelona – Baskonia

29. Hafta

29.03. 19:30 Khimki M. – Fenerbahçe

29.03. 20:00 Anadolu Efes – Barcelona

29.03. 21:00 Bamberg – Milano

29.03. 22:00 Baskonia – Maccabi Tel Aviv

30.03. 20:00 Crvena zvezda – Real Madrid

30.03. 20:00 Zalgiris Kaunas – CSKA Moscow

30.03. 21:15 Panathinaikos – Valencia

30.03. 22:00 Unicaja – Olympiakos

30. Hafta

05.04. 20:15 Fenerbahçe – Unicaja

05.04. 21:45 Milano – Panathinaikos

05.04. 22:00 Barcelona – Khimki M.

05.04. 22:00 Baskonia – Anadolu Efes

06.04. 20:00 CSKA Moscow – Crvena zvezda

06.04. 21:00 Olympiakos – Zalgiris Kaunas

06.04. 21:30 Valencia – Maccabi Tel Aviv

06.04. 22:00 Real Madrid – Bamberg

EuroLeague 2017 – 2018” hakkında 4 Yorum

Basketall için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir