EuroLeague, ertelenen ANGT Elemeleri için yeni tarihler ve ev sahipleri açıkladı


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net tarafından

İki ANGT Elemeleri – Münih ve Belgrad – koronavirüsle ilgili zorluklar nedeniyle ertelendi ve EuroLeague Basketball genç takımlar için yeni programı açıkladı.

Anadolu Efes, Almanya’nın pandemik protokolleri nedeniyle ilk turnuvaya 19-21 Mart tarihlerinde İstanbul’da ev sahipliği yapacaktır.

EuroLeague Basketball’e göre:

Kalan iki Euroleague Basketbol Adidas Yeni Nesil Turnuvası eleme etkinliği için yerler ve tarihler onaylandı. İlk olarak Ocak ayı sonunda yapılması planlanan ANGT Münih elemesine 19-21 Mart tarihleri ​​arasında Anadolu Efes İstanbul ev sahipliği yapacak. Şubat ayında oynanacak olan ANGT Belgrad, Sırp başkentinde kalacak ve alacak 26-28 Mart tarihleri ​​arasında.

Almanya’nın salgın protokolleri profesyonel olmayan spor etkinliklerinin yapılmasına izin vermediğinden, ANGT Münih’in yeni bir eve ihtiyacı vardı. Efes, organizasyonel ihtiyaçlara mükemmel bir şekilde uyan tesisler ve lojistiği içeren bir barındırma planı ile öne çıktı.

ANGT İstanbul, Efes’in antrenman tesisinde oynanacak. Turnuvaya hiçbir taraftarın katılmasına izin verilmeyecek, ancak sınırlı sayıda medya ve gözlemciye erişim verilecek.

ANGT Istanbul’da U18 Anadolu Efes’in yanı sıra iki kez şampiyon olan İspanya’nın U18 Real Madrid’i ve eski şampiyon U18 Pole France Yvan Mainini (eski adıyla CFBB Paris) yer alacak. U18 Zalgiris Kaunas, U18 Promitheas Patras, U18 Stellazzurra Rome, Çek Cumhuriyeti’nden U18 Basket Brno ve İspanya’dan U18 Casademont Zaragoza, İstanbul’daki turnuva sahasını dolduracak.

ANGT Belgrad için takımlar ve arena aynı kalacak ve tek değişiklik tarih olacak. Katılan takımlar 2014 ANGT şampiyonu U18 Crvena Zvezda mts Belgrad ve diğer Sırp takımları U18 Partizan NIS Belgrad ve U18 Mega SoccerBet Belgrad; Karadağ’dan U18 Buducnost VOLI Podgorica, Slovenya’dan U18 Cedevita Olimpija Ljubljana, Rusya’dan U18 Lokomotiv Kuban Krasnodar, İsrail’den U18 Maccabi Tel Aviv ve Romanya’dan U18 U-BT Cluj Napoca.

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir