Euroleague: Normal sezonun 1 / 3’ünden sonra en iyi bombardıman uçakları! (videolar)

Stefanos Tatsios / info@eurohoops.net tarafından

Birkaç yıl boyunca üç sayılık sayı, bir takımda öne çıkmak istiyorsa kilit noktadır. Euroleague Sonuçta bu, koçların artık kadroları için herhangi bir pozisyondan şut atabilecek oyuncular aradıklarını kanıtlıyor.

Euroleague’in bu sezonu, koronavirüs salgını nedeniyle tüm sporlar gibi zorluklarla karşılaşabilir, ancak şimdiden Yılın 1 / 3’ü tamamlandı ve turnuvanın birkaç oyuncusu, performanslarıyla öne çıkmayı başardı. 6,75.

Euroleague 11. maçına (26-27 / 11) birkaç saat kala Eurohoops size turnuvanın şimdiye kadarki en iyi 10 şutörünü sunuyor!

10. JAREL EDI – FENERBACHE / üç sayılık atışlarda% 48,8

THE benzersiz çaylak Euroleague seviyesinde bu sezonun en iyi şutörleri arasında ilk 10’a giren Fener’s Jarel EddieTürklerin kazandığı sebebi doğruluyor.

Amerikalı forvet birdi Fenerbahçe’de Igor Kokoskov döneminin ilk hamlelerinden ve tabii ki sebebi, kariyeri boyunca onun “silahı” olan inanılmaz uzun şutuydu. Eddie, Euroleague’deki ilk yılında ortalama bir 7,85 sayı ve 2,9 ribaund ve şutlar 6,75’ten% 48,8 ile!

Öne çıkan özelliği: Onun büyük görünüşü Şehirde CSKA Moskova nerede vardı 6/6 üç sayı ve 4 ribaund ile 18 sayı Fener için bir galibiyet eşlik etmedi Will Claiborne Fazla mesaide dublörü “çaldı”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir