Gabriel Deck: “NBA’den hoşlanmıyorum”

2020-11-09T18: 07: 47 + 00: 00

2020-11-09T18: 07: 47 + 00: 00.

Alex Molina Perello

09 / Kas / 20 18:07

Eurohoops.net


Alex Molina Perello

Deck, Real Madrid taraftarlarının güven verici itirafının yanı sıra, Arjantin takımının aşağıdaki Olimpiyat Oyunlarında elde edebileceği rol hakkında da konuştu.


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net tarafından

‘Tortu’ Gabriel Deck, Arjantin Basketbol Konfederasyonu’na koronavirüs, oyundaki gelişimi, maçların nasıl hazırlandığı ve madridistaları kesinlikle mutlu eden bir itiraf gibi çeşitli konulardan bahsettiği bir röportaj verdi: NBA maçlarını çekiyor veya izliyor.

Gerçekten çok az NBA görüyorum. Beni çekmiyor, Lakers-Miami finallerini de görmedim“, Campazzo’nun beyaz kulübün dışına çıkarak dünyanın en iyi ligine gitmesi söylentilerini gören Madrid taraftarlarının kulağına hiç şüphesiz müzik olan bir haber olan 25 yaşındaki oyuncu itiraf etti. dünya.

O sırada hangi oyunları izlediği sorulduğunda Deck, basketbol maçlarının tamamını neredeyse hiç izlemediğini açıkladı ve “Çok fazla olmasa da daha çok Euroleague ve bazen de Ulusal Lig izliyorum ”.

Deck, finalde İspanya’ya yenilerek son Dünya Kupası’nda gümüş madalya kazanan takımın bir parçasıydı, Deck’in Olimpiyat Oyunlarında üst düzey bir turnuva olsa bile tekrarlanabileceğine inandığı bir başarı. “Bugün bunun tekrarlanacağını söylemek çok zor. Her konsantrasyonda ve dostça görülecektir. Adım adım gitmeliyiz. Ancak her şeyin mümkün olduğunu düşünüyoruz. Dünya Kupası’nda yapılabileceğini kimse düşünmedi ve biz yaptık. Neden tekrar edebileceğimizi düşünmüyorsunuz? “

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir