Giannis: Belgeselin üçüncü bölümünde NBA’e yolculuk başlıyor (video)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Giannis Antitokoumbo’nun hayatı Nike tarafından bir belgesel haline getirildi ve üçüncü bölüm, MVP NBA’in gündemdeki büyülü yolculuğunun başlamasıyla burada.

“Coming to America”, Bucks’ın 15. sıradan onu seçtiği “Greek Freak” in Drafta girdiği en önemli güne ışık tutuyor.

“New York’ta olduğumu ve düşündüğümü hatırlıyorum. “Tamam, yarın NBA Draft gecesi. Lütfen bir takım seçmeme izin verin “. Tek umursadığım buydu. “Beni hangi takım seçerse seçsin, iyi bir oyuncu olmak ve aileme katkıda bulunmak için elimden geldiğince çok çalışırdım.”

Yeni bölümde, 27 Haziran 2013 gecesi, ailenin tören için bir kostüm bulma endişesi gibi birkaç ayrıntı görüyoruz, ancak bu, John’a imrenilen kıyafeti vermek için bir şirket bir melek olarak göründüğü anda ortadan kayboldu.

Buradaki ilk iki bölümü hatırla

Ancak stres kritik saatte geri döndü ve Yunan yıldız bunu hatırladı… hiçbir şey hatırlamıyor!

“Adımı duydum ve sonra her şey bozuldu. “Sahnede olduğumu ve David Stern’ün elini sıktığımı hatırlıyorum, başka bir şey değil.”

NBA’de yer bulduktan sonra Giannis, çaylak sezonunu ve bilmediği isimlerle yaşadığı sorunu hatırladı!

“İlk yılımda bir banka hesabı açmayı öğrendim, hiç sahip olmadığım bir şey. 18 yaşındaydım ve daha önce hiç yapmadığım yetişkinlere yönelik şeyler yapıyordum. NBA oyuncularını ve takım arkadaşlarımı tanımıyordum bile. İlk antrenman seansımda O’Jay Mayo ile aynı takımdaydım ve ‘OJ Jay ile olacak mısın’ dediklerini ve ‘o kim?’ Diye sordum. Nasıl tepki verdiğini bilmek istemezsin! “

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir