Gümüş: “Gelir% 40 azalacak, aşı için sıramızı bekleyeceğiz”


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Beklemek bitti!

Pek beklediğimizden değil, ancak NBA burada (22/12, sabah 23/12 Yunanistan’da) gördüğümüzden tamamen farklı bir sezonda. Esas olarak koronavirüs nedeniyle.

Adam Silver’ın açıklamalarında vurguladığı şey tam olarak budur ve Lig Komiseri halk sağlığının her şeyin ana önceliği olduğunu ve olacağını açıklarken taraftar yokluğunun ligin toplam gelirini% 40 azaltacağını açıkladı!

Tahmin, yıl normal olarak boş stadyumlarda biterse, NBA gelirlerinde% 40’lık bir düşüşten bahsediyor. H yılın yeni bir yaklaşıma ihtiyacı var. Zorluklarla karşılaşacağımızdan şüphemiz yok, ancak sorumlu ve güvenli bir şekilde çalışmak istiyoruz. Pandemiye yollarını bulmaya çalışan diğer organizmalardan farklı değiliz. ABD spor endüstrisinin bir parçasıyım, 1.3 milyon kişiyi istihdam ediyoruz. Binlerce insan işleriyle lige güveniyor.

Yıla Orlando balonunda yaptığımız gibi, her şeyden önce halk sağlığını ilgilendiren sağlık protokolleri ile ana önceliğimiz olan ve olacak bir şeyle yaklaşacağız ”.

Elbette, aşıya da değindi, bu, NBA’i doğrudan ilgilendirmeyen bir şey, çünkü diğerlerinin hemen ihtiyacı olduğu için takımlar için daha erken aşı talep etme vakası yok.

NBA aşı serisini geçemeyecek. Her halükarda, oyuncularımız genç ve sağlıklı, aşı için öncelik değiller. Topluluğumuzun daha yaşlı ve elbette önceliği olan başka üyeleri de var.

İnsanları bu süreci yaşamaya teşvik eden aşılama kampanyalarına katılacağız. O zamana kadar izliyor ve bekliyoruz. “

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir