Harden hala eğitim kampında yok, teknik direktör Silas’ın dönüşü için zaman çizelgesi yok

2020-12-07T23: 15: 45 + 00: 00

2020-12-07T23: 15: 45 + 00: 00.

Stefan Djordjevic

07 / Ara / 20 23:15

Eurohoops.net


Stefan Djordjevic

harden_rockets_mavericksJames Harden hala eğitim kampına gelmedi ve Houston Rockets’ın ne zaman ve ne zaman yapacağına dair bir programı yok


Stefan Djordjevic / info@eurohoops.net tarafından

Houston Rockets’ın James Harden ve Russell Westbrook’taki yıldızlarının ikisi de bu sezon dışında bir takas talep ederek mutsuzdu. Takım Westbrook’u John Wall için takas ederken, Harden kalır ve sezon yaklaştıkça tüm durumun nasıl gelişeceği görülecektir.

Ek bir endişe nedeni de Harden’in takımın eğitim kampına henüz gelmemiş olması. Açılış antrenmanını kaçırdı ve şimdi bir tane daha kaçırdı. Yeni atanan teknik direktör Stephen Silas bundan hiç memnun değildi.

“O burada değil ve bir sebebi var, ama sebebin ne olduğunu söylemek ona kalmış,” dedi ve ekledi. Bildiğim kadarıyla zaman çizelgesi yok. Bu bir aksiliktir. En iyi oyuncunun burada olmasını istiyorsun. “

Harden’in ilk yokluğunun nedeni “COVID protokollerinden kaynaklanıyor” olsa da, bundan daha fazlası var gibi görünüyor. Koç Silas yıldızla konuşmadı ve Harden sadece “yakında rapor vereceğini” söyledi.

Rockets’ın gardiyanı, hafta sonu rapçi Lil Baby’nin Atlanta’daki doğum günü partisine katıldığı fotoğraflarını yayınladı ve Harden’in Las Vegas gece kulüplerinde takıldığı video ve resimler de geçtiğimiz günlerde dolaşıma girdi.

Bu eylemler, oyuncuların takım tesislerinde test etme, bireysel egzersizler ve temel faaliyetler dışında evde karantinaya almalarını gerektiren NBA’in COVID protokollerini doğrudan ihlal ediyor.

Daha fazla NBA haberi için burayı tıklayın

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir