“Her zaman çok oynar, daha agresif olmalıyız”


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

“Her oyun, her oyun planı gibi farklıdır. Yarın (30/3) hücum yapan bir takıma karşı oynayacağız, koçu tarafından aferin. Ne zaman çok sportif bir oyuna ve saldırganlığa hazır olmalıyız. Başladığımız yer burası. Efes’e karşı kaliteleri vardı ama savunmada iyi başlamadık. Faulleri daha iyi kullanmalı, seri çıkışlara hazır olmalı ve kolay noktalar bulmalıyız. Öte yandan savunmada agresif olmalı, topu korumalı, hücumda sabırlı ve doğru mesafelerde olmalıyız. Bu çok önemli”, Odette Katas, Panathinaikos Medya Günü’nü anlattı ve şöyle devam etti:

“Basconia her zaman çok oynar ve biz bunun farkındayız. Her zaman sert oynuyorlar ve ünlüler olarak ne oyuncu olduklarını biliyoruz. “Saldırıda zeki ve savunmada çok agresif olmalıyız.”

Katas, yaratan ve “yürüten” Basconia’nın oyun kurucuları için (Pieria Henry, Luca Vildoza) şunları söyledi:
“Çok yetenekleri var, hızlı oynuyorlar ve açık alanda harikalar. Onları durdurmalıyız. Bu sadece bir savunma meselesi değil, bizim saldırımızla başlıyor. Bizim açımızdan, sahip olduğumuz büyüklükle, hücum ribaundunu onlar için zorlaştırabiliriz. “

AARON BEYAZ: VILDOZA-HENRY’Yİ SINIRLAMAK

Aaron White Panathinaikos oyuncularını temsil ederek Baskonia ile maç hakkında şunları söyledi:

“Bu önemli bir oyun. “Çok sertler ve şu anda iyi oynuyorlar, bu yüzden hazır olmalıyız, sahaya koydukları enerjiyi almalı ve kazanmalıyız.”

Amerikalı forvet Vildoza ve Henry’yi durdurmanın ne kadar önemli olacağı konusunda şunları kaydetti: “Kesinlikle. Topa herkesten daha fazla sahip olan oyunculardır, pick and roll oynarlar, son derece agresifler, özellikle de şaşkınlık durumunda. Bu yüzden onları sınırlandırmalı ve zafere ulaşmak için enerjilerini kullanmalıyız. “Bunlar anahtarlar.”

White, Nemanja Nedovic’in iki ay sonra antrenmana dönmesi konusunda şunları söyledi:

“Geri döndüğü için mutluyuz, daha iyi görünüyor ve en önemli şey sağlıklı olmak. Takımda sahip olduğumuz en önemli oyunculardan biri ve onu tekrar aramızda görmekten çok mutluyuz. Başkaları için pek çok durum yaratır ve bu önemlidir “.

AYRICA OKUYUN

NEDOVIC MİSYON DIŞI

Fotoğraf Kredisi Eurokinissi

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir