Igor Kokoskov: Pencereden dolayı “Dualist”

Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Igor Kokoskov geçen yaz Fenerbahçe’nin teklifini kabul etmeye karar verdiğinde, στην Zeljko Obradovi στην yerine Türk takımının yedek kulübesinde yer aldığında, takvimi bir kenara bırakarak, Kasım ayının sonunda kendi takımına sahip olacağını fark ederdi. , kişisel şeytan haftası…

NBA’de uzun bir kariyere sahip olan Sırp teknik direktör, 2018-19 sezonunda Phoenix Suns’ın başında olan, dünyanın en iyi liginde yer alan tek Avrupalı ​​teknik direktörlüğünü görüyorsunuz, Fener için çalışmanın yanı sıra aynı zamanda Milli takımda Federal antrenör. Sırbistan Milli Takımı, son Eurobasket finalinde Slovenya ile kazandığı Sasa Djordjevic’ten sopayı almıştı.

Biraz daha detaylandıralım Κο Kokoskov’dan Fener, çok yer kaybeden ve aynı zamanda hayal kırıklığına uğrayan Türkler için final gibi görünen Euroleague’in 11. maçı için ayın 27’si Cuma günü İstanbul’da Valencia’yı konuk edecek. Son maçlarında ağır yenilgiler yaşadı.

Ancak, “Kanaryalar” için bu önemli maçtan sonra, Sırp koçun hemen uçağa binip Finlandiya’ya gitmesi gerekeceğinden, fazla düşünecek zamanı olmayacak. Orada, Sırbistan’ın katıldığı Eurobasket elemeleri grubu için “balon” düzenlenecek (aynı grupta aynı zamanda Georgia of Elias Zouros da var) ve ayın 28’i Cumartesi günü İsviçre ve Igor ile karşılaşacak. Kokoskov ona daha yakından rehberlik edecek. Fener’in koçu yerde nadiren gördüğümüz bir şeyi yapacak, ama “aynı koltuk altına iki karpuz” koyduğu için başka nasıl yapılabilir.

Bu yüzden, Helsinki Şehrinden “yayıldıktan” sonra, bir gün dinlenecek ve ardından 30/11 Pazartesi günü ev sahibi Finlandiya’ya karşı “Orlovi” ile ikinci maçı yapacak. Ardından 3 Aralık Perşembe günü Zenit ile St. Petersburg’da oynayacağı önemli bir maça çıkacağı için Fenerbahçe’ye yeniden entegre olmak için tekrar koşması gerekecek.

27/11 Cuma – 3/12 Perşembe, dört yarış ve saatlerce uçuş… Bu Igor Kokoskov’un şeytan haftası.

En son haberleri BURADAN okuyun

Igor Kokoskov yazısı: θύ penceresi nedeniyle “İkili varoluş” ilk olarak Eurohoops’ta ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir