İlk dakikada nakavt, Bucks’ın Rockets tarafından mağlup edilmesi


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Giannis tarafından bir tekme ölümcül oldu, onu durdurmak için önünde duran Kelly Olinik’e bastı ve bileği hemen döndü. Hatta aynı bacaktaki burkulma nedeniyle oyun için “şüpheli” ilan edildi. John birkaç dakikalığına soyunma odasına gitti. Daha sonra yedek kulübesine döndü ve Bucks, hasarın büyük olmayacağını umarak test sonuçlarını bekliyor. Bununla birlikte, ağır bir burkulma göstermez.

Giannis’in yokluğuna rağmen Bucks, ilk yarıda NBA’in en kötü takımına karşı sekiz sayılık liderliği ele geçirdi.

İkinci yarıda ise Kevin Porter başardı. 50 sayıdan 32’sini (dördüncü periyotta 17) ve takımını arka arkaya beş başarısızlıktan sonra birincisi büyük bir zafere taşıdı. Porter’ın önceki kariyer rekoru … Cavaliers ile 30 puan.

Porter, 9/15 üçlük attı ve bu yıl NBA’deki bir oyuncudan gördüğümüz en etkileyici oyunlardan birinde 11 asist ekledi!

Rockets 7,25 metrede 25/46 ile inanılmaz bir sonuç elde etti, Christian Wood 6/10 ve toplam 31 puan ekledi. Giannis Antetokounbo’nun yanlışlıkla nakavtına neden olan oyuncu Kelin Olinik, üçlüyü 23 sayı ile kapattı.

İkinci yarıda 15 sayı farkla kaybeden Bucks, bu mağlubiyetle şampiyon Nets’in 4,5 galibiyetiyle Doğu’da birinciliği unutmalı.

Chris Middleton, 5/10 üçlük (8 asist) ile 33 sayı, Jro Holliday 29 ve 10 asist eklerken, Brin Forbes 6/10 üçlükle 30 sayı sayarak etkileyici bir oyun oynamaya geldi! Ancak yine de kimse Giannis Antitokoumbo’nun yerini alamaz.

Thanasis Antetokounbo sadece iki dakika oynadı.

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir