Kalathis: Mevsimleri anımsatan… Panathinaikos Valencia’ya karşı! (video)


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

THE Barcelona, heyecanlı bir maçtan sonra galibiyet aldı Valencia 71-66 evden uzakta, evet onu tekrar yakaladığı bir maçta Saronas Yassikevitsios bankında, ama yıldızı değil Nikola Mirotic.

Barselona: Valencia’dan mükemmel bir Basket ile “Geçti” (videolar)

Ancak, büyük bir günde olduğu için onlara ihtiyacı yoktu. Roland Smith (23s., 6/6 çekim), ama aynı zamanda Nick Sepetler, kim olsa da 120 Euroleague maçından sonra ilk kez kilit bir oyuncu değildi, takımının zaferine kararlı bir şekilde katkıda bulundu.

THE Yunan uluslararası muhafız, onunla alıştığımız gibi bir görünüm yaptı Panathinaikos, ancak yere çok fazla zaman basmak zorunda kalmadan. Sadece 22 dakikada Sepet 14 sayı (7/10 iki puan), 5 asist ve reytingde 13, onun için sahada mutlak τη genel Katalanlar.

Elbette bu görünüm Sepetler harika bir kadroya sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor Barcelona. Bunu unutma Katalanlar ellerinde en iyi oyuncu yoktu, jambolden kısa bir süre önce öğrendikleri bir şeydi, ancak boşluğu dolduracak çözümleri kendi içinden buldular ve böylece devam filmi karşısında yüksek bir mesaj gönderdiler.

Bu maçtan bahseden Nick Kalathis şunları söyledi: “Savunma anahtardı ve onunla zafer kazandık. Bunu gelecek için örnek almalıyız. Onları savunma ile durdurduğumuzda hücumda daha kolay oynadık. Mirotik bizim önemli bir parçamız ama katkıda bulunabilecek pek çok oyuncu var. Daha iyi olmak için ve devamsızlıkla çalışıyoruz ve bu daha fazla zafer kazanmamıza yardımcı olacak “.

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir