Katas: “Oyuna başlama şeklimiz utanç verici”


Ona Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

Lavrio, Panathinaikos’a karşı ikinci finalde galibiyet aldı ve arka arkaya 1-1 kazandı, Odette Katas gözle görülür bir şekilde sinirlendi ve maçın başında oyuncularının zayıf savunma varlığında ayakta kaldı.

ERT’nin kamerasında söylediklerinin detayları:

“Yanlış zihniyetle geldik. Doğru enerjiyle oynamadık. Kolay olmayacak dedik. Maça 28 pasif puanla başlamamız çok yazık oldu. Güvenleri oyunumuzdan geliyor. Birlikte yeterince oynamadık. Kendi tarzlarıyla agresif ve birbirimize karşı çok oynadık. Şimdi bir savaş olacak. Kendilerine güveniyorlar. Hazır olacağız ve daha iyi oynamalıyız” dedi.

Serelis: “Panathinaikos’u iki günde yenebileceğimizi düşünmüyoruz”

serelis

Öte yandan Christos Serelis, oyuncularını forma giydikleri için övdü, ancak Lavrio’nun Panathinaikos’a karşı bir sonraki finalde zafere ulaşamayacağını vurguladı.

ERT’nin kamerasında söylediklerinin detayları:

“Bu takım tüm yıl boyunca ruhu olan bir takım, yenilgi diye bir kelime yok. Panathinaikos’un daha iyi ve favori olduğunu biliyoruz ama finallerde adiliz. Koronavirüs ve ilk üç maçın ardından Yunanistan’da sadece Panathinaikos ve Prometheus’a kaybettik. Bugün böyle büyük bir rakibe karşı ihtiyacımız olan büyük bir zaferdi. Karargah bize yardım ediyor. Favori değiliz ve tedarikçi ile yarı finalden sonra zihinsel olarak boştuk. İki günde tekrar Panathinaikos’u yenebileceğimizi düşünmüyoruz ama bu bizim için başka bir şampiyonluk” dedi.

Mouratos: “Panathinaikos favori olmaya devam ediyor”

mouratolar

Vassilis Mouratos aynı dalga boyunda, Lavrio kaptanı Panathinaikos’un Yunanistan şampiyonasının finallerinin büyük favorisi olmaya devam ettiğini vurguluyor.

ERT’nin kamerasında söylediklerinin detayları:

“İlk maçta Panathinaikos bize gerçeği gösterdi. İmajımız ayıptı ama çipi değiştirdik. Panathinaikos favori olmaya devam ediyor ama biz işimizi yapıyoruz. Aramızdaki güven, otomasyon ve birbirimizi ne kadar çok sevdiğimiz alaşımıdır.”

En son haberleri BURADAN okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir