Kevin Pangos: Barselona’da geçirdiği zorlu iki yılın ardından Zenit lideri

Yüzleşmesi Euroleague’de Zenit ve Barcelona arasında 2. maç St.Petersburg’da Xavi Pascual’ın toplantısı gibi çeşitli nedenlerle özellikle ilgi çekicidir. Avrupa basketbolunda kendisini yükselten takımla.

Bir başka neden de büyüklerin varlığıdır Kanadalı Kanadalı Muhafız, Kevin Pangos, Barcelona’da geçirdiğimiz çok zor iki yılın ardından Zenit’e taşınan ve oynadığımız mükemmel korumayı tekrar hatırlatan Ρού Saronas Yassikevitsios’tan Zalgiris Kaunas 2018’e kadar.

Zenit – Barcelona (9/10, 20:00) maçı vesilesiyle size Pangos’un “blaugrana” daki varlığını hatırlatıyor, aynı zamanda Euroleague’in başında Ruslara yaptığı kısa işleri de hatırlatıyor!

Barselona’da başlıksız iki “zor” yıl …

Sezon boyunca muhteşem görünümler yapmak 2017/18, Euroleague’de Saronas Yassikevitsios’tan Zalgiris Kaunas ile ve ulaşmak Belgrad Final Four, The Kevin Pangos Avrupa’nın en iyi muhafızlarından biri olduğunu kanıtladı ve varlığını “nakde çevirmeyi” başardı.

Barcelona, Avrupa ve İspanya’nın zirvesine geri dönmeyi hedefleyerek 2018 yazında yatırım yapmaya karar verdi ve onunla çok önemli bir anlaşma üzerinde anlaştı.

Barcelona’daki ilk yılında, Kanadalı Muhafız hala Euroleague’de sayarak ayarlamaya çalışıyordu. 7 sayı, 3.2 asist ve 1.1 ribaund ve Barça’nın geri dönmesine yardım etti playofflarama aynı zamanda haciz hakkında bilgi sahibi olmak Vitoria Anantolou Efes Final Four’un sonraki finalistinden 3-2.

Yerli yarışmalar açısından, Barcelona ve Pangos 2018/19 sezonunda büyük bir şampiyonluk bile kazanamadı ve Üç sayılık, 3.2 asist ve 1.6 ribauntta% 45 ile ACB 8.3 sayı.

Koronavirüs nedeniyle Euroleague’de geçirdiği ve hiç bitiremediği Barcelona’daki ikinci ve son yılında Kevin Pangos, çok zor zamanlar geçirdi. çünkü ciddi bir sakatlık nedeniyle ACB playoff’larında sadece 1 maç dışında hiç oynamadı turnuvalar olarak organize edildi Valencia.

Bu, Kanadalı’nın Barselona’daki “kuğu şarkısıydı”, çünkü o başlangıçta onun muhafızlarında lider olabilirken, Malcolm Delaney ve Nick Kalathy, nihayet takımın rekabetçi ve yapısal sorunları ve karşılaştığı ciddi sorun, herkesin beklediğini sunmasına izin vermedi…

Kaynak: Eurohoops

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir