Koufos: “Olympiacos’un bana sunduğu fırsatı sabırsızlıkla bekliyorum”


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Olympiacos, KAE’nin resmi sitesinde konuşan Pire’nin yeni devralımı ile “kırmızı ve beyaz” olarak ilk açıklamasını yaparak Costas Koufos’u kendi haline getirdi.

Olympiacos’un yeni transfer kazanımı, “kırmızı-beyazlılar” oyuncusu olarak belirlediği hedeflerin yanı sıra eski takım arkadaşlarıyla sahaya geri dönmek için ne kadar sabırsızlandığından bahsetti.

“Ben sadece fırsatı dört gözle bekliyorum. Amacım gelip takımın olabildiğince çok maç kazanmasına yardımcı olmak, harika bir sonuç umarak! ”, Uluslararası merkez başlangıçta belirtti, daha sonra George Bartzokas’a atıfta bulunarak şunları söyledi: “Koçla konuştuk. Bu harika! Açıkçası benden istediği takıma yardım etmek. “Olympiacos’un zaten birçok yetenekli oyuncusu var, harika bir takım ve hepimizin istediği, sezonu olabildiğince güçlü bitirmek.”

CSKA’dan ayrılmasının ardından Costas Koufos, önemli bir süre boyunca faaliyet dışı kaldı, ancak vurguladığı gibi bu bir sorun olmayacak: “Kesinlikle iyi durumdayım. Tüm bu zaman boyunca her gün sıkı çalışıyorum. Uyum sağlamak için biraz zamana ihtiyacım olabilir ama kesinlikle yapacağım “.

NBA dışındaki ilk tecrübesi olan Rus takımından transferiyle ilgili olarak şunları söyledi: “CSKA’da uyum sağlamam benim için zor değildi. Bazı koşullar yeni oluşturuldu. Maalesef sezon başında şanssızdım ve sakatlandım. Bu kadar. Ancak, yarı zamanlı oynadığım birçok kez oldukça iyi oynadım. Ama tüm bunlar geçmişte kaldı. Şimdi bir Olympiacos oyuncusuyum ve Milli Takım’da eski takım arkadaşlarımla oynamak ve sezonu güçlü bir şekilde bitirmek için sabırsızlanıyorum. Sloukas, Papanikolaou, Printezis ve Spanoulis’ten bahsediyorum. Hepsi gerçekten iyi oyuncular, büyük yeteneklere sahipler ve bu takımın bir üyesi olduğum için şanslıyım “.

Sonunda mesajını “kırmızı beyaz” hayranlarına göndermeyi başaramadı.: “Olympiakos için oynamaktan heyecan duyuyorum. Bana verilen rolle başa çıkabilmem ve olabildiğince çok zafer kazanabilmem için elimden gelenin en iyisini yapacağımdan emin olun! ”.

Ayrıca oku:

Costas Koufos: NBA kariyer geceleri (videolar)

Koufos & Olympiakos: σε’nun 13 yıl gecikmiş olduğu “evet”!

Koufos: Panathinaikos’un uzun boylu adamlarıyla bir parti düzenleyin (videolar)

RETRO: 2007 Eurobasket K18 finalinde Matsvan ile Koufos’un büyük savaşı (video)

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir