LeBron Geç Yolculuğu Düşünüyor

LeBron Geç Yolculuğu Düşünüyor, Draymond Green, Warriors’ın galibiyetinde ‘komik’ diyemiyor

LeBron, seyahat etmeyi düşünüyor, Draymond Dubs’ta ‘komik’ olmayan ‘zaferi’ ilk olarak NBC Sports Bayarea’da göründü

LeBron James, Wariors, Los Angeles Lakers’ını Pazartesi gecesi 115-113 yendi, ama ona komik bir şey geldi.

Son dönemdeki NBA Finalleri MVP’si, dördüncü çeyrekte 1:51 kala ve Lakers iki sayı gerideyken seyahate çağrılmaktan çok memnun değildi. Sadece 12 saniye sonra, Draymond Green, Warriors’a 112-108’lik bir üstünlük sağlayarak karşı tarafta seyahat ettiği göründüğünde çağrılmadı.

James, bir oyun sonrası video konferansında gazetecilere “Bilmiyorum. Onları tekrarlarda gördüm ve kariyerim boyunca yaptığım hareket buydu” dedi. “Seyahat olarak adlandırılacak çağrı buysa, bunu tüm tahtada görmek isterim. Her oyun böyle tutarlı.

“Çok komik çünkü bir sonraki maçta Draymond koridora giriyor ve ayağını kaydırıyor ve adı değil ve aynı hakem [who] Beni seyahat için aradı tam orada oyunda ve bana seyahat etmediğini söyledi. Bu kesinlikle daha temkinli olmam gereken bir şey, ancak kariyerim boyunca böyle seyahate çağrılmadım. ”

Green’in tartışmalı kovası, Warriors’ın dördüncü çeyrek liderliğini yaratmaktan çok uzattı ve Golden State’in son karede attığı 34 puandan ikisini saydı. Lakers üçüncü çeyrekten sonra 11 önde geçti, ancak maçın son 12 dakikasında sahadan sadece yüzde 31,6 ve 3’ten yüzde 11,1 ile şut çekti.

Lakers, gece sadece dört hızlı hücum puanı aldı ve bunların hepsi ilk yarıda gol attı. James’e göre Warriors’ın dördüncü çeyrek saldırısı, Lakers’ın geçişte daha etkili olmasını engelledi.

“Sanırım kendim de dahil olmak üzere zaman zaman, çembere saldırmak yerine, geçişte çevre atışına karar verdik. Ama bu konuda tüm yıl oldukça iyiydik ve … geçişte daha çok olmayı çok isterdik ama sen Geçişte olmak için mola vermeliler. Ve dördüncü çeyrekte, çok fazla mola vermemize izin vermeyerek iyi bir iş çıkardılar. ”

İLGİLİ: Oubre’nin ikinci birimdeki rolü onun için karşılığını veriyor, Warriors

James bu sezon herhangi bir maçın en az üçüncü sayısını (19) attı ve ikinci en kötü ikinci saha golü yüzdesini (37,5) ve sezonun en düşük beş asistine karşı en çok top kaybını (beş) öksürdü. Ne o ne de Anthony Davis 20 noktalı platoyu geçmedi.

James’in dördüncü çeyrek seyahat çağrısı gibi, bu her gün gördüğünüz bir şey değil, ama Warriors bunu kabul edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir