Luka Doncic, Campazzo’yu NBA’e davet ediyor: “Bunu hak ediyor”


Eurohoops / info@eurohoops.net tarafından

Luka Doncic, Dallas Mavericks ile sezon öncesi antrenmanına başladıktan sonra, Slovenya’nın sezon için hedeflerini, play-off deneyimini ve takım arkadaşı Facundo Campazzo’nun gelişini anlattığı bir basın toplantısı sonrasında medyaya konuştu. Real Madrid’den NBA’e.

“Mutlu değilim çünkü o harika bir oyuncu”Doncic, Arjantinlilerin Mavericks ile aynı konferansta oynayan Denver Nuggets’a gelişinden sonra birçok kez onunla yüzleşmek zorunda kalacağının farkında olarak Campazzo’nun gelişine dair güvence verdi. “Bu noktaya geldiği için çok mutluyum, bize karşı oynamadığı her oyunda onu destekleyeceğim”

Mavericks’in antrenmana başladığı yarım haftanın ilk gününde, Doncic hedefinin gelişmeye devam etmesini sağladı: “Her yıl daha iyi olmak istiyorum, benim hedefim bu. Ve her zaman söylediğim gibi, şampiyonluğu kazanmak istiyorum “

Oyunun son günlerde en çok işe yarayan yönünü de ortaya çıkaran Sloven süperstarından iddialı sözler: “Her şey üzerinde çalışmalısın. Bir şeyde en iyisi olana kadar her şeyi geliştirmelisin ve ben de bunu yaptım, özellikle çekim ”.

Geçen yıl, Doncic’in NBA play-off’larına ilk ulaştığı yıldı, format için alışılmadık bir deneyim, ancak Doncic ilk turda elenmesine rağmen çok olumlu bir değer verdi: Çok iyi değildi çünkü kaybettik. Playofflarda ve harika bir takıma karşı ilk deneyimimdi. Hem kişisel olarak hem de tüm grup olarak çok şey öğrendik ”.

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir