Lykogiannis: “Tanrı, Nimburg’un maçı kazanacağına karar vermişti”


Ona Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

PAOK başarılı olamadı ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde eşit sayıda maçta 83-84’lük skorla ikinci bir yenilgi aldı ve Harding’in basketi -2’de kaldı.

Aris Lykogiannis, takımının çabalarına değinerek, oyuncularının iyi bir başarıyı hak ettiğini vurgularken, Carter’ın önümüzdeki maçta oynamayacağını açıkladı.

PAOK: Cehennemden döndü ve Harding onu tekrar gönderdi! (video)

PAOK: Nimburg ile gerilim filminin en güzel anları (videolar)

PAOK koçunun söylediklerini ayrıntılı olarak anlattı:

“Bence ilk yarıda hiç net bir zihnimiz yoktu, rakibe uygun bir tempoda kendimizi kaptırdık, çok sayıda işaretlenmemiş şut buldu, bugün ilk yarıda çok yüksek isabet oranlarına sahiptiler.” ilk defa geri döndük ve öne geçtik herhangi bir şut almadık takımımın savunmasını kötüleyebilirim süre sonunda işaretli şut ve kornerden korner.

Bugün tanrının oyunun Nimburg tarafından kazanılmasına karar verdiği gündü. Dördüncü çeyrekte uzun rakam ve tüm ekranlardaki değişikliklerle bir çözüm bulduk, bunu çok iyi destekledik, ribaundları yakaladık, açık alanda koştuk, bir puan önde gittik ve neler olduğunu hep birlikte gördük. sonunda bir şut girdi ve orada bile sektik, topu kaybettik ve bir oyuncuya attı ve içeri girdi.

Çocuklara aferin, ne yazık ki zafer gelmedi, ne yazık ki çok yorulduk, ne yazık ki bir oyuncuyu daha kaybettik, çünkü Carter omzunu aldı kesin, Cumartesi maçından çıktı ama hayat devam ediyor ve savaşmak için buradayız”

En son haberleri burada görün

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir