NBC Sports Boston’dan Abby Chin, 2020 -2021’de Celtics’i sunacak

Maç günü haberlerinin bir parçası olarak NBC Sports yan muhabiri Abby Chin’e alışmış olan Boston Celtics hayranları, popüler medya figürünün işten çıkarılmış birkaç çalışandan biri olduktan sonra yeni bir rolle ağa geri döneceğini duymaktan memnun olacaklar. 2019-20 NBA sezonunun sonunda.

Chin, meslektaşı A.Sherrod Blakely ile birlikte geçen sezonu bitirmek için ortalıkta sıkıştı ve sonrasında belirsiz bir gelecek vardı. Sonra, başlangıçta bu işten çıkarmalardan kurtulmuş olan Kyle Draper, Sacramento Kings için oyun bazında spiker olarak işe girdi ve Boston Globe’dan Chad Finn’e göre bir Chin için başvurdu ve kazandı.

Popüler yan çizgi muhabiri, işten çıkarılmasıyla ilgili bir destek aldı ve bu destek, NBC Boston’un üst düzey yöneticilerini Chin’in yeni rolünde gelecek sezon için yeniden işe almasını etkilemiş olabilir.

NBC Sports Boston’dan yeni işe alınan kişi, bu fırsatla ilgili duygularını paylaştı ve haber çıktıktan kısa bir süre sonra Twitter’da işe aldı.

Şu anda ne kadar minnettar olduğumu kelimelerle ifade etmek zor. Spordaki en büyük franchise’ı kapsamaya devam etme fırsatı için minnettarım. Ama hepinize daha da minnettarım !! Son birkaç ayda gösterdiğiniz destek şaşırtıcı bir şey değildi. “

“Bu bir onur paylaşımı [Celtics] sizinle oyun geceleri ve şimdi bunu bir sezon daha yapacağız. Bekleyemem! Yarın gece görüşürüz [NBC Sports Boston]! ” o ekledi.

Geri dönmene sevindik, Abby.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir