Papaloukas: “Bir geçiş döneminde Olympiacos ve Panathinaikos” (video)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Thodoris Papaloukas, “OPAP Game Time BASKETBALL” a davet edildi ve Olympiakos ve Panathinaikos’tan bu yıl Euroleague’de gördüklerimizden bahsetti.

Avrupa basketbolunun efsanesi, SEF’te “kırmızı ve beyazların” daha fazla strese sahip olduğunun, zafer için “zorunlu” olmayan maçlarda “yeşillerin” daha iyi performans gösterdiğinin altını çizdi.

Elbette, yarattığı ve bu sayede küçük çocuklar ve mentionedρωτα geleceğin kahramanları aracılığıyla Yunan basketboluna birçok şey sunan Eurohoops Akademisi’nden de bahsetti!

Thodoris Papaloukas’ın söyledikleri ayrıntılı olarak:

Tarihin en tepesine ait olduğu için: “Yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor. Hem toplu hem de ulusal olarak iyi şeyler yaşayan şanslılardan biriydim “.

Bu yılki Euroleague’de Yunan takımları için: “Birkaç yıl önce, maalesef, bir Yunan takımını görmek için birkaç yıl yapacağız ve bunu dilediğim için değil, tam tersini diledim. şeylerin mantıksal evrimiydi. İki grup, şu anda yaptıkları döngüde, yukarı ve aşağı, bir geçiş dönemindeler. Her takımın farklı nedenleri var. Ayrıca yeni verilere uyum sağlamaya çalışıyorlar. Bence arıyorlar ve bu onlara daha fazla zaman alacak “.

Panathinaikos-Maccabi maçı için: “Maccabi, geçen yıl olumlu bir varlığa sahip olan takımlardan biriydi, bu yıl istekleri vardı. Yılın başında bu noktada birkaç maç kaybettiler ve bazıları teorik olarak onlara aitti, onlara mal oldu, yıl eskisi gibi olmayacak. Her zaman atletiktir ve Amerikan standartlarına yakındır. Panathinaikos inişli çıkışlı bir geçiş dönemindedir. Takım artık kazanması gereken oyunlarda, problem yaşıyor ve kazanma kaygısı olmayanlarda çok daha iyi oynuyor. Hezonia ve Papapetrou’nun dönüşü hız kazandı. Teorik olarak Panathinaikos’un küçük bir avantajı var “.

Olympiacos-Zenit maçı için: “Zor bir maç, çünkü bu yıl Bayern’in yanı sıra Zenit de öne çıktı. Onları görmeyi seviyor musun? Olympiakos ise Avrupa basketbolunda sahip olduğu tarihe sahip Olympiakos’tur. Tuhaf bir durumda. Arka arkaya 7 yenilgi zordur, ancak Kırmızı ile karakterini gösterdi, esas olarak psikolojik nedenlerden dolayı önemli bir şey. Bu özel bir maç ve önemli olan Olympiakos’un genel merkezi bu yıl stresle dolu olsa da SEF’de gerçekleşecek olması. Kazanırsa, basit bir galibiyetten daha fazlası olacak çünkü puan açısından 8. takımı geçmek zor. Aynı zamanda güçlü bir ekip ve evden uzakta çok iyi “.

Eurohoops Academy için: “Eurohoops Akademisi Kifissia’da Dimitris Diamantidis ile akademileri başlattık. Çok mutluyum. Akademimizin de bulunduğu Atina Leontio Okulu ile işbirliğimizi sürdürdük. Genellikle basketbolu resmi veya gayri resmi olarak yapabildiğimiz yerde destekliyoruz. Genelde fikrimi ve fikrimi sorduğum yerde söylüyorum. Herkes bir şeyleri basketbola geri vermeli. Sanırım ben de küçük bir çaba sarf ediyorum. Umarım yakında normal ritimlere döneceğiz “.

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir